Kapliczki dla Matki Bożej

Na religii Uczniowie z grupy „0” wykonali własnoręcznie Kapliczki dla Matki Bożej. Maj to miesiąc szczególnie Jej poświęcony. Był zatem czas na solidną pracę: wycinanie, kolorowanie, ugniatanie i klejenie… Wszystkie Dzieci włożyły w pracę dużo wysiłku, ale efekt jest zachwycający! Z uśmiechem na twarzy zanieśli Kapliczki z Maryją do swoich domów.

Anna Stelmach

Grupa ośmiorga dzieci, stojących w dwóch rzędach, trzymających w rękach wykonane przez siebie prace plastyczne przedstawiające figurki Matki Boskiej. Wszystkie dzieci uśmiechają się i prezentują swoje dzieła z dumą. Tło jest jednolite, białe, a zdjęcie jest otoczone fioletową ramką.
Dwie fotografie przedstawiające dzieci w trakcie wykonywania prac plastycznych. Na górnej fotografii cztery dziewczynki siedzą przy stole, zajęte wycinaniem i klejeniem elementów swoich projektów. W tle widać kolorowe prace plastyczne powieszone na tablicy korkowej. Na dolnej fotografii trzech chłopców siedzi przy innym stole, również pracując nad swoimi projektami. Na obu zdjęciach widać różnorodne przybory plastyczne rozłożone na stołach. Całość jest oprawiona w fioletową ramkę.