KONKURS CHARYTATYWNY „ECOKONKURS”

ZAPRASZAMY DO OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU CHARYTATYWNEGO„ECOKONKURS”

Konkurs polega na zebraniu używanej odzieży przeznaczonej do recyklingu o jak największej wadze w okresie trwania konkursu do 11.05.2023. Tekstylia zbierają grupy dzieci i młodzieży reprezentujące placówki oświatowe, na których czele stoi opiekun.

Przynieś do szkoły i zostaw w specjalnym koszu:
– wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej, niemowlęcej;
– buty połączone w pary;
– akcesoria, np.: torebki, paski, biżuteria;
– tekstylia domowe, np.: koce, pościel, obrusy, firany

Zgłoś opiekunowi udział w akcji (Arkadiusz Dobosz-klasy 4-8, Małgorzata Grzelczak- klasy 1-3), otrzymaj pochwałę za udział w akcji charytatywnej, a na koniec akcji otrzymasz również imienny dyplom za udział w konkursie. Zbiórka trwa do 11 MAJA.

Skip to content