Piłka nożna – etap gminny 04.04.2023r.

Dnia 04.04.2023r. nasza reprezentacja szkolna klas 8 brała udział w zawodach sportowych w piłce nożnej na trawie. Zawody odbywały się na boisku trawiastym w Szczodrzykowie. Chłopacy spisali się znakomicie, w 3 rozegranych meczach zdobyli komplet punktów, nie tracąc przy tym żadnej bramki, aplikując przy tym 8 goli przeciwnikom. Dzięki bardzo dobrej postawie wygraliśmy zawody na etapie gminnym, awansując do dalszej fazy rozgrywek. Zawody przebiegły w sportowej atmosferze oraz duchu fair play.

Wyniki rozgrywek:

SP 2 Kórnik 2:0 SP 1 Kórnik

SP 2 Kórnik 3:0 SP Radzewo

SP 2 Kórnik 3:0 SP Szczodrzykowo

Naszą szkołę reprezentowali:

Miara Mateusz, Joachimiak Filip, Krześ Jędrzej, Rauk Dawid, Mydlarz Mikołaj, Szafoni Jakub, Nowacki Aleksander oraz Wlazły Cezary.

Filip Soboń

Skip to content