Spotkanie bożonarodzeniowe w ,,Chacie u Kowola”

Dnia 6.12.2022 klasy IIa i IIc wybrały się na warsztaty bożonarodzeniowe do Kluczewa. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w magicznym spotkaniu wigilijnym. Przy świątecznym stole uczniowie mieli możliwość skosztować własnoręcznie wyrabianych pierogów z serem oraz świątecznych kanapek. Sami wykonywali kolorowe łańcuchy  i ozdabiali nimi żywą choinkę. W programie przewidziany był przejazd bryczką, który sprawił dzieciom wiele radości. Największą jednak atrakcją okazało się spotkanie ze zwierzętami gospodarskimi na świeżym powietrzu. Później gospodarz p. Krzysztof zaprosił obie klasy na pokaz wykuwania podkowy, którą potem otrzymaliśmy w prezencie na szczęście. Na zakończenie pobytu upominki rozdawał św. Mikołaj.

Joanna Potocka, Lidia Krzywińska- Lipiec, Izabela Mądra- Szermelek

Skip to content