Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 10.01.2023 r. odbyły się finałowe mecze szkolnego turnieju tenisa stołowego. Przypomnijmy pary półfinałowe:

Grześkowiak vs Miara

Diller vs Krześ 

W pierwszym spotkaniu lepszy okazał się Antoni Grześkowiak natomiast w drugim pojedynku wygrał Jędrzej Krześ. Mecz o 3 miejsce  Mateusz Miara vs  Adam Diller zakończył się pewnym zwycięstwem Mateusza, a w finałowym meczu Grzeskowiak vs Krześ lepszy okazał się Antoni Grześkowiak, który w całym turnieju nie przegrał żadnego spotkania i obronił tytuł z poprzedniego roku. 

Na ogromne podziękowania zasługuje sponsor naszych zawodów Pan Marcin Grześkowiak, który nagrodził naszych uczniów okazałymi pucharami. 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy sportowych sukcesów.

Klasyfikacja końcowa:

1. Antoni Grześkowiak 6c

2. Jędrzej Krześ 8b

3. Mateusz Miara 8b

4. Adam Diller 7a

Opracował: Oskar Stankowiak

Skip to content