Weihnachtskarte-wyniki konkursu 

Z przyjemnością informuję, że konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku niemieckim został rozstrzygnięty. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród uczennic i uczniów klas 7 i 8 naszej szkoły. Wykonali oni bardzo ciekawe i oryginalne kartki oraz zadbali o piękną szatę graficzną. Natomiast życzenia po niemiecku były bogate stylistycznie i poprawne językowo, nawiązujące do tradycji Bożego Narodzenia w Niemczech.

Dziękuję wszystkim, którzy spróbowali swoich sił i wzięli udział w konkursie Weihnachskarte.

Wyniki konkursu:

-Julia Krawczyk 8c (1miejsce)

-Wojtek Wysmolinski 8c (2miejsce)

-Wiktor Bąkowski 8a (3 miejsce) wyróżnienie:

-Gabrysia Siejak 8a ,

-Zuzanna Urbańska 8e,

-Maria MONARCHA 8a;

Wszystkie piękne prace można podziwiać w holu naszej szkoły.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim chętnym za wzięcie udziału i zapraszam do kolejnych polsko-niemieckich konkursów 😊 

Opracowała:Paulina Tórz 

Skip to content