Termin / Osoba odpowiedzialna / Wydarzenie / Uwagi
WRZESIEŃ | |||
1 IX | E. Cholewa | Rocznica wybuchu II wojny światowej | |
4 IX | D. Turajska | Rozpoczęcie roku szkolnego klas 1-3 | |
15 IX | W. Janicka, D. Turajska, K. Majchrzak, | Dzień Kropki | I-VIII |
26 IX | A. Chmura, Melnytska, Janicki, Płotka, Kaczmarek | Międzynarodowy Dzień Języków Obcych | I-VIII |
29 IX | E. Cholewa | Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego | I-VIII |
IX/V | A. Dobosz, M. Grzelczak | Szkolna Liga Wolontariacka | kl. 0-VIII |
IX/X | A. Rzońca-Tomczak, E. Kubicka | Akcja Zbiórka kasztanów dla zwierzyny płowej | I-VIII |
IX/V | I. Kamińska | Ogólnopolski Projekt Edukacyjny “Zabawa Sztuką” | świetlica |
IX/XII | W. Janicka, Ż. Tórz | Akcja “Szkoły Pełne Talentów” | |
X/V | W. Janicka | Międzynarodowy Projekt Edukacyjny “Z kulturą mi do twarzy” | 0-III |
X/V | D. Turajska | Ogólnopolski Projekt Edukacyjny “Z ekologią na Ty” | 0-III |
IX/V | E. Kubicka | Ogólnopolski projekt edukacyjny “Akademia Bezpiecznego Puchatka” | I |
IX/VI | E. Kubicka | Ogólnopolski projekt edukacyjny “Literki w akcji” | I |
IX/V | W. Janicka, K. Majchrzak, | Zbiórka nakrętek | 0-VIII |
IX | M. Woźniak | Bohater ON w Twojej Szkole | |
IX/V | P. Mila | Międzynarodowy projekt edukacyjny „Kreatywne prace plastyczne” | świetlica |
IX/VI | P. Mila | Ogólnopolski projekt edukacyjny “Kreatywne dni nietypowe” | świetlica |
29.IX | M. Pacholska | Dzień Głośnego Czytania | II |
IX – V | M. Grzelczak, A. Dobosz | „Jestem małym przyjacielem przyrody” | kl. 2d i 7b |
PAŹDZIERNIK | |||
X | E. Kubicka, A. Rauk | Pasowanie na ucznia | I |
X | A. Rzońca-Tomczak, I. Biernacka | Gminny Konkurs Recytatorski “Wpisani w historię” | I-III |
X | A. Piątkiewicz, B. Ciesiółka, J. Potocka, M. Serediuk | Konkurs plastyczny “Stop przemocy” | kl. 0-VIII |
X | A. Dobosz, D. Melnytska, A. Chmura, M. Berger, E. Cholewa | Wojewódzkie konkursy przedmiotowe: biologia, język angielski, język polski, matematyka | |
X-XI | A. Witczak | Wojewódzki konkurs przedmiotowy: chemia/fizyka | kl.VII-VIII |
X | M. Berger, M. Serediuk | Gminny Konkurs Recytatorski “Wpisani w historię” | Kl. IV-VIII |
7–22. X 2023 | Ż. Tórz, I. Biernacka, M. Kołacka | CodeWeek – Europejski Tydzień Kodowania | 0 – III |
2 X 2023 | Anna Stelmach, Monika Czubanowska, ks. Marek Frąckowiak | Dzień Mojego Anioła Stróża | 0-VIII |
X | Anna Stelmach, Monika Czubanowska, ks. Marek Frąckowiak | Niebo – najlepsze z miejsc | 0-VIII |
X | A.Bartkowiak, E.Cholewa | Zbiórka darów plastycznych na Fundację Pomocy Dzieciom z chorobami nowotworowymi. | 0-VIII |
X | M. Pacholska | Spotkanie autorskie z Yvette Żółtowską-Darską | III-V |
X | M. Pacholska, W. Wasielak | NOC BIBLIOTEK | IV-V |
X | I. Kamińska | Międzynarodowy konkurs plastyczny “Tęczowy kalendarz” | świetlica |
X/V | I. Kamińska | Autorski Projekt “Tańcowała igła z nitką” – warsztaty szycia | świetlica |
X | Wychowawcy świetlicy | Pasowanie na świetliczaka | świetlica |
X | O.Stankowiak | Międzyklasowy turniej piłki koszykowej | IV-VIII |
27 X | K. Majchrzak, W. Janicka, J. Potocka | Dzień Dyni | I-VIII |
LISTOPAD | |||
5 XI | D. Turajska, W. Janicka, M. Pacholska | Dzień Postaci z Bajek | 0-VIII |
XI-II | Szary, Turajska | Akcja “Góra Grosza” | 0-VIII |
11 XI | K. Majchrzak, W. Janicka, J. Potocka | Konkurs plastyczny ,,Między bielą a czerwienią’’ | 0-III |
6 – 10 XI | A. Adamczyk, M. Grzybek, M. Nabzdyk | “Tydzień z Jadwigą” | IV-VIII |
16 XI | A. Piątkiewicz, B. Ciesiółka, J. Potocka, A. Kryś, M.Serediuk | Międzynarodowy Dzień Tolerancji | Kl. 0-VIII |
17 XI | A. Bartkowiak, Cholewa, K. Księżuk | Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia | III – VIII |
21 XI | D. Turajska, W. Janicka | Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień | kl. 0-VIII |
26 XI | E. Cholewa, Abramczyk – Świerczyńska, I. Biernacka | Święto Patrona | 0-VIII |
8 XI | A. Chmura, Melnytska, Janicki | “Olimpus” z języka angielskiego. Sesja jesienna. | IV-VIII |
9, 10 XI | E. Kubicka, A. Rzońca-Tomczak | “Fenek” – ogólnopolski konkurs matematyczny | I-III |
XI | I. Kamińska, A. Matuszewska, P. Mila | Akcja charytatywna “Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych” | IV – VIII |
XI | A. Dobosz, M. Grzelczak | Tydzień Edukacji Globalnej | I-VIII |
XI | Wychowawcy świetlicy | Kino świetlicowe | świetlica |
A.Witczak | Dzień Wszystkich Świętych | ||
GRUDZIEŃ | |||
6 XII | A. Dobosz | Konkurs “Science lubie to!”- etap szkolny. | kl.VII-VIII |
6-15 XII | Janicka, Turajska, Majchrzak | “Podziel się przed świętami” | 0-VIII |
XII | D. Jagiełlo, A. Kryś, N. Jankiewicz | Zbiórka dla dzieci z Domu Dziecka. Przedstawienie świąteczne dla Domu Dziecka oraz Seniorów. | kl..V-VIII |
XII | Rauk, A. Bartkowiak, | Konkurs na nietypową ozdobę choinkową | I-VIII |
XII | Szary, M. Kołacka, J. Potocka | Konkurs fotograficzny “Drzewko bożonarodzeniowe” | 0-III |
21 XII | Dobosz, M. Grzelczak | Klasowa wigilia bez plastiku. | kl. 7b, 2d |
XII | A. Piątkiewicz, B. Ciesiółka, J. Borczyk J. Potocka, H. Nowak A. Kryś | Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami | Kl.I – VIII |
XII | I. Biernacka, Ż. Tórz | Konkurs grafiki komputerowej – Kartka Bożonarodzeniowa | I – III |
XII | A. Stelmach, M. Czubanowska, ks. M. Frąckowiak | Konkurs plastyczny “Bambino Gesu” | 0-VIII |
XII | A. Stelmach, M. Czubanowska, ks. M. Frąckowiak | “Bożonarodzeniowe spotkanie” | 0-VIII |
XII | A. Szary, M. Kołacka | Powitanie Zimy | 0-III |
XII | F.Soboń, M.Nowak, O.Stankowiak | Międzyklasowy turniej tenisa stołowego | IV-VIII |
XII | Chmura, Janicki, Melnytska, Płotka | Międzynarodowy Wieczorek Bożonarodzeniowy | IV-VII |
XII | Wychowawcy świetlicy | Kiermasz świąteczny | świetlica |
STYCZEŃ | |||
10 I 2024 | Ż. Tórz, K. Majchrzak | Olimpiada Olimpusek – sprawdzian zintegrowany (sesja zimowa) | I-III |
11 I 2024 | A. Kaczmarek | Olimpiada Olimpusek – sprawdzian z języka angielskiego | I-III |
I | A. Stelmach, M. Czubanowska, ks. M. Frąckowiak | “Mój Patron na 2024 r.” | 0-VIII |
I | A. Stelmach, M. Czubanowska, A. Rauk, A. Tomczak, E. Kubicka | “Opatrunek na ratunek”, “Kup pan szczotkę” – zbiórka dla Fundacji Redemptoris Missio | 0-VIII |
I | D.Turajska, W. Janicka | Konkurs “Czy znasz legendy polskie?” | I-III |
I | Szermelek, Janicka, Turajska, Majchrzak | Dzień Łamigłówek | 0-VIII |
10 I 2024 | Chmura, Melnytska, Janicki | “Olimpus” z j.angielskiego. Sesja zimowa. | IV-VIII |
I/II | J. Kamiński, Cholewa, I.Biernacka | Tydzień Bezpiecznego Internetu | |
LUTY | |||
6 II 2024 | I.Biernacka, Ż. Tórz, K. Majchrzak | DBI – Dzień Bezpiecznego Internetu | I – III |
8 II 2024 | W. Janicka, D. Turajska | Tłusty czwartek – sprzedaż pączków | I-VIII |
11 II | M. Pacholska, W. Wasielak | Randka w ciemno z książką – akcja przed feryjna | 0-VIII |
II | D. Turajska, W. Janicka | Konkurs ortograficzny dla 1-3 | I-III |
II/III | D.Jagiełło, A. Kryś, N. Jankiewicz | Tydzień Walki z Depresją | Kl. IV-VIII |
II | A.Stelmach, M. Czubanowska, ks. M. Frąckowiak | “Misyjna Walentynka” | 0-VIII |
II | M.Nowak | Międzyklasowy turniej w dwa ognie | IV-VIII |
MARZEC | |||
2 III | A. Dobosz | Konkurs “Science lubię to!”- etap finałowy | kl.VII-VIII |
6,7 III | A. Rzońca-Tomczak, E. Kubicka | “Zuch semestralny” – konkurs | I-III |
III | E. Kubicka, A. Rzońca-Tomczak | Konkurs “Mistrz Kaligrafii” | I-III |
13 III –21 III | Turajska, Janicka, Szermelek | Podziel się przed świętami | VII-VIII |
14 III | A. Bartkowiak, Cholewa, K.Księżuk | Dzień liczby pi. | IV – VIII |
20 III | Chmura, Melnytska, Janicki | “Olimpus” z języka angielskiego. Sesja wiosenna. | IV-VIII |
21 III | D. Turajska, W. Janicka | Dzień Kolorowej Skarpetki | kl.0-VIII |
21 III | A. Szary, M. Kołacka | Powitanie Wiosny | 0-III |
21 III | A. Piątkiewicz, B. Ciesiółka, J. Potocka, H. Nowak, A. Kryś | Akcja sprzedaży babeczek na rzecz osób niepełnosprawnych ze stowarzyszenia “Klaudynka” | kl.0-VIII |
III | A. Rauk, A. Bartkowiak, Cholewa | Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy: Zintegrowany i Matematyczny Leon | I-III I-VIII |
III | A. Rauk, A. Piątkiewicz | Konkurs plastyczny: “Kartka Wielkanocna” | I-IV |
III | A. Szary, M. Kołacka | Konkurs Piosenki Dziecięcej | 0-III |
III | Bartkowiak, E. Cholewa | Zbiórka darów plastycznych na Fundację Pomocy Dzieciom z chorobami nowotworowymi. | 0-VIII |
III/IV | A. Dobosz, M. Grzelczak | Szkolna łąka kwietna – wysiew roślin | IId-IV |
III | A. Witczak | Konkurs PGE – Budowa turbin wiatrowych | VII-VIII |
27 III | E. Woszczak, M. Grzybek, A. Adamczyk, M. Nabzdyk | Międzynarodowy Dzień Teatru | VII-VIII |
KWIECIEŃ | |||
2 IV | A. Piątkiewicz, B. Ciesiółka, J. Potocka, H. Nowak, A. Kryś | Światowy Dzień Świadomości Autyzmu | Kl. I-VIII |
8-12 IV | Chmura, Melnytska, Janicki | The Big Challenge | V-VIII |
25 IV | W. Wasielak, M. Pacholska, M. Berger | Mistrz Pięknego Czytania… | IV-VI VII-VIII |
22 IV | M. Grzelczak, A.Dobosz | Światowy Dzień Ziemi | Kl IId KlVII-VIII |
IV/V | A. Dobosz, M. Grzelczak | Konkurs “ECOKONKURS” zbiórka odzieży | I-VIII |
IV | A, Bartkowiak, Cholewa | Konkurs “Orzeł matematyczny” | II – VIII |
23 IV | L.Krzywińska-Lipiec,I.Mądra-Szermelek, M.Pacholska | Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich | 0-III |
23 IV | A. Adamczyk, M. Grzybek | Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich | IV-VIII |
25 IV | Turajska, Janicka, Pacholska | “Konkurs Pięknego Czytania” | I-III |
IV | A. Majchrzak, M. Kołacka | “Konkurs recytatorski” | I-III |
IV | I.Biernacka, A.Bartkowiak | Konkurs grafiki komputerowej: ”Kartka dla mamy”. | I-III |
IV | M. Pacholska | Konkurs literacko-plastyczny “Stwórz lapbooka do ulubionej książki” | III-V |
3-5 IV | A. Stelmach, M. Czubanowska Ks. M. Frąckowiak | Rekolekcje szkolne | I-VIII |
22-26 IV | M. Czubanowska, Ks. M. Frąckowiak, A. Stelmach | Tydzień Biblijny | I-VIII |
IV | F.Soboń | Międzyklasowy turniej piłki nożnej | IV-VIII |
30 IV | M. Woźniak | Dzień “Biało-Czerwonej” | I-VIII |
IV | K. Majchrzak, J. Potocka | Wystawa zwierząt | |
IV – V | Bartkowiak, Cholewa, K. Księzuk | Tydzień z matematyką | IV – VIII |
MAJ | |||
IV/V | M. Grzelczak, A. Dobosz | Kiermasz kwiatów i ziół doniczkowych | kl.2d i kl.4 |
V | M. Pacholska, W. Wasielak | Pasowanie na czytelnika | I |
V | M. Pacholska | Warsztaty literacko-plastyczne z Joanną Krzyżanek | Chętne klasy |
V | M. Pacholska, D. Turajska | Kiermasz książki używanej Dajemy drugie życie książkom (Szkolne Koło Wolontariatu) | Wszyscy chętni |
8-15 V | M. Pacholska, W. Wasielak | Dzień Bibliotekarza i Bibliotek | 0-VIII |
20-29 V | A. Stelmach, M. Czubanowska, ks. M. Frąckowiak | “Akcja Dzieci Dzieciom” | 0-VIII |
V/VI | A.Rauk, I.Biernacka | “Spacerkiem po Bninie” | III |
CZERWIEC | |||
7 czerwca | E. Kubicka, A.Rzońca-Tomczak | “Dzień Pustej Klasy” | 0-VIII |
VI | M. Pacholska, D. Turajska | Tydzień Czytania Dzieciom – Starsi – młodszym (Szkolny Klub Wolontariatu) | 0-VIII |
VI | M.Nowak, O.Stankowiak, F.Soboń | Dzień Dziecka/ Dzień Sportu | 0-VIII |
21 czerwca | W. Janicka, K. Majchrzak, J. Potocka | Zakończenie roku szkolnego | 0-3 |
21 czerwca | M. Nowak, A. Dobosz, A. Adamczyk | Zakończenie roku szkolnego | 4-8 |