Niezwykła wizyta w klasie 2d

Klasę 2d odwiedził  wyjątkowy gość, Pan Bartek – technik kryminalistyki, który opowiedział o swojej pracy. Dzieci miały okazję, obejrzeć m.in. jak wygląda walizka technika, jej wyposażenie, ale zwieńczeniem wizyty, było złożenie odcisku palca, który pozostanie niezwykłą pamiątką i miłym wspomnieniem za kilka lat 😉

Małgorzata Grzelczak

Zdjęcie przedstawia kolaż dokumentujący warsztaty lub zajęcia edukacyjne z technikiem kryminalistyki. Zawiera cztery główne elementy:

1. **Lewy górny obraz**: Walizka narzędzi używana przez technika kryminalistyki, zawierająca różne narzędzia i instrumenty do analizy kryminalistycznej, takie jak pędzle, nożyczki, pęsety i inne wyposażenie, starannie ułożone w czarnej walizce.

2. **Prawy górny obraz**: Sala lekcyjna, w której mężczyzna, prawdopodobnie technik kryminalistyki, stoi i rozmawia z grupą dzieci. Dzieci siedzą i słuchają uważnie. W tle widać tablicę i zegar.

3. **Prawy dolny obraz**: Zbliżenie na ręce, prawdopodobnie technika kryminalistyki i dziecka, korzystających ze skanera odcisków palców, aby zarejestrować odcisk palca dziecka na kartce papieru.

4. **Dolny obraz**: Kartka papieru z wieloma odciskami palców oraz podpisami napisanymi niebieskim atramentem, prawdopodobnie odciski palców i podpisy dzieci uczestniczących w zajęciach.

Tekst na środku brzmi "Spotkanie z technikiem kryminalistyki." Tło kolażu jest zielone, a wokół tekstu znajdują się ozdoby w kształcie gwiazdek.
Screenshot