Grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 2 im. Teofili z Działyńskich Szołdrskiej-Potulickiej w roku szkolnym 2023/2024
- Ewa Kaleta – dyrektor, język angielski
- Małgorzata Tabaczka – wicedyrektor, język angielski
- Marzena Kołacka – 0a, edukacja wczesnoszkolna
- Elżbieta Kubicka – 1a, edukacja wczesnoszkolna
- Agnieszka Szary – 1b, edukacja wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe
- Agnieszka Rzońca-Tomczak – 1c, edukacja wczesnoszkolna
- Arleta Rauk – 1d, edukacja wczesnoszkolna
- Karolina Majchrzak – 2a, edukacja wczesnoszkolna
- Żaneta Tórz – 2b, edukacja wczesnoszkolna
- Weronika Janicka – 2c, edukacja wczesnoszkolna
- Małgorzata Grzelczak – 2d, edukacja wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe
- Lidia Krzywińska-Lipiec – 3a, edukacja wczesnoszkolna
- Izabela Biernacka – 3b, edukacja wczesnoszkolna
- Izabela Mądra-Szermelek – 3c, edukacja wczesnoszkolna
- Danuta Turajska – 3d, edukacja wczesnoszkolna
- Agnieszka Bartkowiak – 4a, matematyka
- Grzegorz Janicki – 4b, język angielski
- Magdalena Grzybek – 4c, język polski
- Mateusz Nabzdyk – 4d, muzyka, technika
- Dorota Melnytska – 4e, język angielski
- Filip Soboń – 5a, wychowanie fizyczne
- Wiesława Wasielak – 5b, język polski, bibliotekarz
- Agnieszka Kryś – 5c, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
- Agnieszka Witczak – 5d, chemia, fizyka, technika
- Ewa Woszczak – 6a, język polski, język polski dla obcokrajowców
- Martyna Berger – 6b, język polski, wychowanie do życia w rodzinie
- Agnieszka Chmura – 6c, język angielski
- Mateusz Nowak – 7a, wychowanie fizyczne
- Arkadiusz Dobosz – 7b, przyroda, biologia, matematyka
- Alina Adamczyk – 7c, język polski, historia, wiedza o społeczeństwie
- Ewelina Cholewa – 8a, matematyka
- Abramczyk-Świerczyńska Katarzyna – terapeuta pedagogiczny, pedagog specjalny
- Borczyk Jan – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
- Bręczewska Dominika – psycholog
- Ciesiółka Bożena – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
- Czubanowska Monika – religia
- Dobrowolska Anna – geografia
- X. Frąckowiak Marek – religia
- Frąckowiak Zuzanna – logopeda
- Gała Daniel – wychowawca świetlicy
- Jagiełło Dorota – pedagog
- Jankiewicz Natalia – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
- Kaczmarek Anna – język angielski
- Kamińska Iwona – technika, plastyka, wychowawca świetlicy
- Kamiński Jakub – informatyka
- Kiełczewska Danuta – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
- Kornaś Karolina – fizjoterapeuta
- Księżuk Karolina – matematyka
- Kuzikowska Joanna – neurologopeda
- Liszkowska Anna – język polski
- Matuszewska Agnieszka – wychowawca świetlicy
- Mila Patrycja – plastyka, wychowawca świetlicy
- Nowak Hanna – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
- Nowak Joanna – terapeuta SI
- Pacholska Małgorzata – bibliotekarz
- Piątkiewicz Aleksandra – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
- Płotka Małgorzata – język niemiecki, język angielski, etyka
- Potocka Joanna – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, wychowanie do życia w rodzinie
- Serediuk Marta – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
- Stankowiak Oskar – wychowanie fizyczne
- Stelmach Anna – religia
- Stypczyńska Małgorzata – neurologopeda
- Warteresiewicz Katarzyna – plastyka, wychowawca świetlicy
- Wojtucka Gabriela – terapeuta pedagogiczny
- Wojtucka Kaja – terapeuta pedagogiczny
- Woźniak Maciej – historia
- Piwko Monika – terapeuta pedagogiczny