AKCJA „MÓJ PATRON NA 2023 ROK” 

Każdego roku we wszystkich klasztorach Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia odbywa się losowanie rocznych Patronów. Do tego wydarzenia wielką wagę przywiązywała św. Siostra Faustyna, gdyż spodziewała się wielkiej pomocy z nieba, udzielanej jej na prośbę Patrona Roku. Święci bowiem, to nie tylko wzory chrześcijańskiego życia, od których wiele się można nauczyć, ale także możni orędownicy u Boga, którzy wstawiają się za nami. 
W naszej szkole w dniach od 11 do 13 stycznia odbyła się już 3 edycja losowania Patrona. Uczniowie mogli losować karteczkę z imieniem świętego lub błogosławionego, przez którego będą szczególnie w tym roku zanosić swoje prośby do Pana Boga. 
Akcja z roku na rok cieszy się ogromnym zainteresowaniem. 

Dla spóźnionych podajemy link do wylosowania Patrona na ten rok:) 
faustyna.pl/zmbm/patronowie

Organizatorzy: pani Anna Stelmach i Monika Czubanowska, Ks. Marek Frąckowiak. 

Skip to content