AVATAREK „Informatyczni herosi”

To wydarzenie dla prawdziwych śmiałków; kiedy buty zaczynają uwierać w stopy, kiedy łydki i uda są coraz to bardziej obolałe z napięcia i oczekiwania na wynik, kiedy żarówka w sali praży z nieba i rozgrzane emocjami powietrze unosi się wokół tak, że nie można złapać oddechu. Gdy pot z wysiłku umysłowego zalewa ci twarz, a ty nie masz się gdzie ukryć, ponieważ z własnej woli wylądowałeś na środku największego w Polsce obszaru, na którym występuje zagęszczenie fanatyków informatyki. Tak w skrócie można ująć charakter tego wydarzenia.
Dnia 20 lutego 2023 roku nasi wspaniali uczniowie Maks Langner oraz Mikołaj Żytkowiak, po pokonaniu wielu przeciwników w etapie szkolnym (a chrapkę na ten konkurs miała spora grupa osób), wykazali się niezwykłym hartem ducha w półfinale. Na miejscu akcji organizatorzy zgromadzili kilkanaście drużyn potężnych herosów informatycznych. Nasi niezłomni bohaterowie musieli co prawda w rezultacie uznać wyższość kilku innych drużyn. Jednak trzeba przyznać, ze walczyli bardzo dzielnie, dlatego jesteśmy z nich dumni i mimo zakończenia przygody z AVATARKIEM w tym roku szkolnym, pozostaną w ich pamięci miłe wspomnienia, nauka na przyszłość , a w dłoni zasłużone wyróżnienia i upominki.
Gratulujemy!

Remigiusz Niezgódka

Skip to content