Dzień Chłopca w oddziale przedszkolnym

W tym roku zerówkowicze Dzień Chłopca celebrowali aż przez dwa dni. Już w czwartek odwiedziliśmy restaurację „Wielkie Nieba”, gdzie zajadaliśmy się Niebiańską Pizzą i wykazaliśmy się kulturalnym zachowaniem. W piątek natomiast wybraliśmy się w odwiedziny do biblioteki szkolnej na niespodziankę przygotowaną przez panią Małgosię. A niespodzianka była wyjątkowa, ponieważ mieliśmy możliwość spotkać się z panią Joasią Krzyżanek, autorką bajek dla dzieci. W „Dniu Głośnego Czytania” wysłuchaliśmy opowiadania o bohaterkach stworzonych właśnie przez panią Joasię, była to przygoda Cecylki Knedelek i gąski Walerki. Po wyjściu z biblioteki udaliśmy się na aulę szkolną, gdzie czekał na nas pan Policjant. Udzielił nam lekcji, dzięki której przypomnieliśmy sobie o zasadach zachowania na drodze, w cyberprzestrzeni i w stosunku do osób nieznajomych. Sami więc przyznacie, że Dzień Chłopca w zerówce był bardzo intensywny…

Opracowała: Marzena Kołacka

Skip to content