Europejski Dzień Języków

W dniu 26 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Klasy 1-3 świętowały cały tydzień, biorąc udział w różnych zabawach językowych. 
Jedną z nich była nauka podstawowych słówek i zwrotów grzecznościowych w 13 językach obcych. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji – efektu naszej pracy.
Dodatkowo klasa 3b wykonała plakaty przedstawiające ciekawostki o Wielkiej Brytanii oraz Ukrainie. 
Kolejną inicjatywą był Konkurs na ubiór w barwach flagi Wielkiej Brytanii, który przyciągnął mnóstwo uczestników. Dzięki nim w klasach edukacji wczesnoszkolnej zrobiło się kolorowo i jakże WYJĄTKOWO! Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: I miejsce – klasa I b, II miejsce – klasa II b, III miejsce – klasa II c. Gratulacje dla zwycięzców! Wielkie brawa dla wszystkich uczniów! I szczególne podziękowania dla zaangażowanych rodziców!

Paulina Malinowska

Skip to content