Klasa 1a i projekt „Literki w akcji”

Klasa 1a zrealizowała kolejny moduł projektu Literki w akcji. Tym razem do wykonania zadania wykorzystano metodę eksploracji sensorycznej. Dzieci wspólnie z rodzicami bardzo zaangażowały się w realizację zadania. Jedyny problem, to jaką literkę wybrać? Najważniejsze jednak było to, że każde dziecko miało możliwość przygotowania własnej aranżacji literki i przedmiotu. Po raz kolejny dzieci utrwalały litery, uczyły się bawiąc. Doskonaliły także swoje umiejętności cyfrowe. Chwile spędzone z rodzicami podczas przygotowywania scenografii i kompozycji okazały się bezcenne!

Dziękujemy naszym kochanym Rodzicom! 🙂

Efekt końcowy wspólnej pracy dzieci i rodziców to prezentacja umieszczona poniżej (wystarczy kliknąć na obrazek).

Elżbieta Kubicka

Skip to content