Lekcja biblioteczna z kl. 3c i 3d

Po blisko dwumiesięcznym okresie, kiedy biblioteka była nieczynna ponownie otworzyłyśmy drzwi do świata książek i magicznych przygód. Nasza biblioteka troszkę się zmieniła, zyskała estetyczny i przyjazny wygląd.  Zmienił się układ książek na półkach i ogólny wygląd pomieszczenia. W końcu potrafimy odnaleźć interesujące czytelnika książki. Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich zaprosiłyśmy uczniów kl. 3c i 3d, by zapoznali się z nowym schematem rozmieszczenia książek. Po wysłuchaniu „wykładu” bibliotekarza, sprawdziliśmy wiedzę uczniów. Każdy trzecioklasista wylosował zadanie, które musiał wykonać. Ci, którzy słuchali wykonali zadanie w bardzo szybkim tempie. Na zakończenie lekcji uczniowie wypożyczyli wybrane przez siebie książki.

Oprac. Małgorzata Pacholska

Skip to content