Międzyklasowy turniej w dwa ognie

W dniu 20.03 w naszej szkole odbył się międzyklasowy turniej w dwa ognie.

Rywalizacja przebiegała w trzech grupach wiekowych.

Klasy IV:

1 miejsce klasa 4E

2 miejsce klasa 4C

3 miejsce klasa 4A

Klasy V-VI:

1 miejsce klasa 6C

2 miejsce klasa 5B

3 miejsce klasa 6A

Klasy VII-VIII:

1 miejsce klasa 7B

2 miejsce klasa 7C

3 miejsce klasa 7A

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim dziękujemy za udział w turnieju i zaangażowanie w sportowe życie szkoły !

W przestronnej sali gimnastycznej zgromadziła się grupa młodych sportowców w sportowych strojach. Uśmiechają się i pozują do zdjęcia, niektórzy trzymają certyfikaty. W tle widać kosz do koszykówki i maty gimnastyczne przylegające do ściany.
W przestronnej sali gimnastycznej zgromadziła się grupa młodych sportowców w sportowych strojach. Uśmiechają się i pozują do zdjęcia, niektórzy trzymają certyfikaty. W tle widać kosz do koszykówki i maty gimnastyczne przylegające do ściany.
W przestronnej sali gimnastycznej zgromadziła się grupa młodych sportowców w sportowych strojach. Uśmiechają się i pozują do zdjęcia, niektórzy trzymają certyfikaty. W tle widać kosz do koszykówki i maty gimnastyczne przylegające do ściany.
Skip to content