„Niebo najlepsze z miejsc”

31 października 2022 r. w naszej Parafii św. Wojciecha w Bninie już po raz drugi odbyła się akcja „Niebo najlepsze z miejsc”. Tego dnia uczniowie klas 0-5, przebrani za Świętych, aniołów oraz ubrani na biało uczestniczyli  w przygotowanych na ten dzień atrakcjach. W tym roku patronował wydarzeniu włoski Święty Dominik Savio Patron Ministrantów i Młodzieży. Akcja rozpoczęła się od procesji z relikwiami Świętych i Błogosławionych oraz 10 różańca a potem były śpiewy, tańce, zagadki o świętych i mnóstwo cukierków:)

Bardzo dziekanujemy wszystkim zaangażowanym w akcję ks. Proboszczowi, księdzu wikaremu oraz rodzicom.

Radzie Rodziców oraz Ks. Proboszczowi Franciszkowi Sikorze dziękujemy za ufundowanie cukierków.

Monika Czubanowska, Anna Stelmach, Ks. Marek Frąckowiak

Skip to content