Olimpiada sportowa 1-3

Gminny etap Szkolnej Olimpiady Sportowej klas 1-3 zakończyliśmy na 4 miejscu.

Był to dla nas pierwszy start w tego typu imprezie, a zebrane doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości. 

Na zdjęciu widać dużą grupę dzieci ubranych w sportowe stroje, ustawionych w jednym rzędzie w poprzek sali gimnastycznej, trzymających się za ręce. Dzieci mają na sobie różnokolorowe stroje sportowe; niektóre z nich w białych z czarnymi elementami, inne w całości zielonych. Wszystkie patrzą w stronę kamery, wydają się być gotowe do rozpoczęcia sportowej aktywności lub po jej zakończeniu. Po lewej stronie linii stoi grupa w zielonych strojach, a po prawej w biało-czarnych. Tło stanowi niebieska zasłona i jasnobrązowa drewniana podłoga hali sportowej.
Na zdjęciu grupa dzieci w zielonych koszulkach i białych szortach pozuje na hali sportowej. Dzieci są ustawione na półkolu, niektóre siedzą na podłodze, a inne stoją. Wszystkie patrzą w kierunku kamery, wyrażając różne emocje; niektóre z nich uśmiechają się, inne wyglądają na skoncentrowane lub wyczekujące. Podłoga hali jest drewniana, a za grupą znajduje się duża niebieska zasłona.
Skip to content