Podsumowanie szkolnego turnieju piłki nożnej – Mundial 2022

W dniu 24.11.2022 r. w naszej szkole odbyła się  1 edycja między klasowego turnieju piłki nożnej halowej „Mundial 2022”, w którym drużyny rywalizowały w 3 kategoriach wiekowych. Poziom rozgrywek stał na bardzo wysokim poziomie, a rywalizacja pomiędzy klasami odbywała się zgodnie z zasadami fair play. Drużyny grające w turnieju niesione były solidnym dopingiem ze strony uczniów, którzy nie brali udziału w turnieju. Tego dnia zobaczyliśmy wiele wspaniałych akcji oraz widowiskowych bramek.

W kategorii klas 4 i 5 najlepszym zespołem okazała się klasa 5A w składzie: Niemier Mateusz, Pioterek Tymon, Szmechel Aleksander oraz Lorenc Jakub.

W kategorii klas 6 i 7 najlepszym zespołem okazała się klasa 6A w składzie: Adamczak Franciszek, Olszewski Kajetan, Rajewski Jakub oraz Wyrzykiewicz Jakub.

W kategorii klas 8 najlepszym zespołem okazała się klasa 8D w składzie: Rauk Dawid, Osuch Ksawery, Szafoni Jakub, Wlazły Cezary oraz Mydlarz Mikołaj.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w zawodach i już nie możemy doczekać się następnej edycji.

Skip to content