Przygotowania do Świąt

Przygotowując się do Świąt Wielkiej Nocy Dzieci z klas I wykonały kartkę 3D przedstawiającą Zmartwychwstałego Pana Jezusa. Gotową pracę Uczniowie zabrali do domu, aby podarować osobie, którą bardzo kochają lub postawić w swoim pokoju, by przypominała o tym najważniejszym Wydarzeniu.

Opracowały: Panie: Monika Czubanowska, Anna Stelmach.

Kolaż zdjęć przedstawiający dzieci w szkolnej klasie uczestniczące w różnych aktywnościach. Na pierwszym zdjęciu grupa dzieci dumnie prezentuje swoje prace plastyczne. Na drugim zdjęciu dzieci są skupione na rysowaniu przy biurkach. Trzeci obraz to kolejna grupa uczniów z radością trzymających swoje prace. Całość ujęta w ramkę z motywem roślinnym.
Kolejny kolaż pokazujący dzieci w klasie pracujące nad projektami artystycznymi. Wszystkie fotografie wykazują aktywność i zaangażowanie dzieci, z ręcznie wykonanymi pracami widocznymi na pierwszym planie.
Ten kolaż również zawiera obrazy dzieci pracujących nad projektami artystycznymi w klasie, niektóre prezentują swoje ukończone prace. Zdjęcia ukazują różnorodność i kreatywność prac dzieci, a także przyjemną i zaangażowaną atmosferę.
Skip to content