Mali odkrywcy w oddziale przedszkolnym

Wiosna na dobre zagościła w Kórniku. Przekonali się o tym zerówkowicze podczas zabawy w przyrodników i wiosennego spaceru promenadą im. Wisławy Szymborskiej. Zabrane przez uczniów lupy sprawiły, że pozornie spokojna wędrówka zamieniła się w fascynującą przygodę, której uczestnicy stali się poszukiwaczami żywych skarbów natury.

Kolaż zdjęć przedstawia grupę dzieci biorących udział w wiosennych zajęciach na zewnątrz. Na jednym zdjęciu dzieci stoją przed krzewem forsycji w pełnym kwiecie, na innym dzieci oglądają kwiaty przez lupy. Jest też zdjęcie, na którym dzieci siedzą na ławce obok posągiem Wiesławy Szymborskiej.  W tle widać drzewa i otwarte przestrzenie, co sugeruje park lub ogród szkolny. Całość jest ozdobiona roślinnymi motywami graficznymi.
Skip to content