REKOLEKCJE SZKOLNE

W naszej Szkole w dniach od 12 do 14 kwietnia 2023 roku odbyły się REKOLEKCJE SZKOLNE, pod hasłem „PRZEZ MARYJĘ DO JEZUSA”. Uczniowie pracowali w grupach klasowych wykonując rożne aktywności plastyczne m.in.: mozaika, wydzieranka, wyklejanka, projektowanie koszulki chrześcijańskiej, wykonywanie 10 różańca z ozdobnego sznurka, przestrzennej kapliczki dla Matki Bożej oraz aniołki z masy solnej.

Był także czas na formację duchową prowadzoną przez Księdza Rekolekcjonistę Adama Pawłowskiego, które odbywały się w Kościele Świętego Wojciecha w Bninie. Rekolekcję zakończyły się uroczystą Eucharystią na koniec której dzieci otrzymały Cudowny Medalik Matki Bożej. Medalik został włożony do przepięknych i własnoręcznie wykonanych pudełeczek, który zabrały ze sobą do domu.