Relacja z baliku karnawałowego klasy 3a i 3b

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 21 lutego 2023 roku. Na auli szkolnej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, Indian, minecraftowych ludzików, Wenesday, Harrego Poterra i Hermionę …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na auli  podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Nie obyło się też bez konkurencji: podaj dalej, wyścigi rzędów z niesieniem jajka na łyżce, taniec z kartką, poszukiwanie ukrytych cukierków, nisko, niżej, coraz niżej, śpiące królewny i śpiący rycerze. Był też czas na poczęstunek. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił uczniom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Organizatorzy baliku: Arleta Rauk, Agnieszka Bartkowiak, Aleksandra Piątkiewicz.

Opracowała: Arleta Rauk

Skip to content