Science Lubię to! – finał

Uczniowie naszej szkoły już po raz czwarty wzięli udział w konkursie Science Lubię to! W dniu 2.03.2024 na Wydziale Biologii w Poznaniu odbył się etap finałowy, w którym naszą szkołę w konkursie reprezentowała Zofia Augustyniak z klasy 8a. Zofia zmierzyła się z zagadnienieniami z zakresu biologii, geografii i chemii, i zdobyła tytuł laureata kuratoryjnego konkursu Science Lubię to. Podczas wydarzenia odbył się również wykład prowadzony przez Panią Profesor Marlenę Lembicz pt. „Moc technologiczna grzybów”, w którym wzięli udział wszyscy uczestnicy konkursu. Oprócz zdobytego tytułu laureatki i dodatkowych punktów do szkoły średniej Zofia wraz z nauczycielem będzie uczestniczyć w zajęciach terenowych na Wydziale Biologii. Serdeczne gratulacje dla Zofii.

Na zdjęciu widoczna jest młoda kobieta stojąca w przestronnym wnętrzu z nasadzeniami tropikalnymi w tle. Uśmiecha się delikatnie do kamery, trzymając w dłoniach certyfikat lub dyplom. Jest ubrana w styl casualowy: jasną bluzkę z kołnierzykiem i ciemne spodnie. Wygląda na to, że otrzymała wyróżnienie lub nagrodę, co wskazuje na jej sukces lub osiągnięcie. Otoczenie wydaje się być częścią większego budynku, być może uniwersytetu lub centrum konferencyjnego, z widocznymi balustradami i poziomami na piętrach za nią.
Skip to content