Spotkania z Joanną Krzyżanek

Spotkania z Joanną Krzyżanek, autorką książek dla dzieci cieszą się w naszej szkole dużym zainteresowaniem.Joanna Krzyżanek pisze opowiastki, rymowanki i listy do przyjaciół. Obudziła z wyobraźni Cecylkę Knedelek, Lamelię Szczęśliwą, Maniutkę, Emiliana Aplę, rodzinę Wafelków, Tereskę, Weronikę, Dorotkę, Sabinkę, kota Paplę, psa Kminka, kurę Adelę, i mnóstwo innych postaci. Ma czarne włosy przypominające druciki, niebieskie oczy i kilka zmarszczek na czole. Jest właścicielką starego widelca i czerwonych kaloszy. Potrafi upiec marchewkowe ciasto, uszyć świnkę, zrobić domek z drewna i policzyć poziomki na tarcie. Lubi deszcz, ale nie lubi nowych klamek. ;-)Prowadzi warsztaty literackie, ortograficzne, gramatyczne, teatralne, matematyczne, ekologiczne, plastyczne i kulinarne.Tych, którzy są chętni, aby spotkać się z autorką zapraszamy do biblioteki szkolnej. Pani Małgosia z chęcią zorganizuje dla Was kolejne spotkanie.

https://www.canva.com/design/DAF_2ydsx50/2SOh2nDSm7exj5SuxqIzEQ/watch?utm_content=DAF_2ydsx50&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=editor

Na zdjęciu przedstawiono kolaż różnych aktywności edukacyjnych w klasie szkolnej. W lewym górnym rogu nauczycielka w czerwonym swetrze czyta książkę młodemu uczniowi. W prawym górnym rogu nauczycielka pokazuje uczniom projekty na ekranie interaktywnym. Na środkowym zdjęciu po lewej nauczycielka pomaga chłopcu w pracy nad jego projektem. W środku po prawej dziewczynka pracuje nad mozaiką. Na dole po lewej nauczycielka prezentuje grupie dzieci książki, a na dole po prawej grupa dzieci dumnie pokazuje swoje prace plastyczne, trzymając je wysoko. Wszystkie zdjęcia są wplecione w kolaż, który tworzy przyjemną i kreatywną atmosferę w klasie.
Skip to content