SUKCES MAKSYMILIANA LANGNERA z kl. 8b  W DZIEDZINIE CHEMII

15 marca 2023 r. na Wydziale Chemii UAM w Poznaniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Do trzeciego etapu zakwalifikowało się kilkudziesięciu uczniów z Wielkopolski. 
         Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że nasz uczeń, Maksymilian Langner, został finalistą tego bardzo trudnego konkursu, uzyskując 80% możliwych punktów. Znalazł się w zaszczytnym gronie dziesięciu najlepszych młodych chemików Wielkopolski, co gwarantuje mu 7 dodatkowych punktów, doliczanych podczas rekrutacji, do klasy biologiczno-chemicznej renomowanego poznańskiego liceum, w którym zamierza kontynuować naukę. 
Warto nadmienić, że finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego w naszej gminie jeszcze nie było.
Tym bardziej WIELKIE GRATULACJE !

Maksymiliana przygotowywała do konkursu pani Agnieszka Półchłopek.

Skip to content