Szkolny Konkurs Pięknego Pisania o tytuł „Mistrza Kaligrafii klas III” rozstrzygnięty!

18 marca 2024 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Pięknego Pisania o tytuł „Mistrza Kaligrafii klas III” pod hasłem „Wiosna w Kaligrafii”. Uczniowie klas trzecich mogli popisać się nie tylko kształtnym, starannym i estetycznym pismem oraz umiejętnością bezbłędnego przepisywania tekstu, ale także zaprojektować i wykonać ozdobny napis „Wiosna”. Poziom umiejętności uczestników konkursu był bardzo wysoki. A oto wyniki: I. miejsce oraz tytuł „Mistrza Kaligrafii klas III” zdobyła Izabela Lidke, II. miejsce Michalina Naskrent, III. miejsce Wiktoria Hajdrych, Hanna Kula otrzymała wyróżnienie. To wspaniałe, że uczniowie mieli okazję rywalizować w pięknej kaligrafii i rozwijać swoje umiejętności pisania. Gratulacje dla wszystkich uczestników! Dziękujemy również Radzie Rodziców za zakup pięknych nagród!

Organizatorki Elżbieta Kubicka i Agnieszka Rzońca-Tomczak

Na zdjęciu widzimy kolaż z czterema elementami: dziewczynką w okularach trzymającą dyplom, tekstem ogłaszającym "Mistrzem Kaligrafii klas III została Izabela Lidke", trzema dziewczynkami stojącymi obok siebie, z których jedna trzyma dyplom, oraz tłem z przykładem kaligrafii. Na dole znajduje się gratulacja dla wszystkich uczestników konkursu. Całość jest udekorowana graficznymi elementami roślinnymi.
Skip to content