Wigilia w klasie 8c

Wigilia klasowa to świetny moment, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, przy dźwiękach znanych i lubianych kolęd oraz wspólnym posiłku wprowadzić wszystkich w magiczny świat Świąt Bożego Narodzenia. W naszej klasie 8c uczniowie wraz z wychowawcą p.Pauliną Tórz oraz p.Danusią Kiełczewską wigilię rozpoczęli w czwartek 22 grudnia o godz. 8:30. W świąteczną atmosferę wprowadziły nas życzenia składane podczas łamania się opłatkiem. Zgodnie z tradycją na wigilijnym stole znalazł się opłatek, stroik oraz pierniczki i inne słodkości przygotowane przez rodziców i uczniów. Na wszystkich twarzach gościł uśmiech i zadowolenie. Po wspólnej biesiadzie udaliśmy się na szkolne Jasełka, w których swoje talenty aktorskie zaprezentowali uczniowie naszej szkoły.Wigilia klasowa w tym roku to nie tylko tradycyjne dzielenie się opłatkiem czy śpiewanie kolęd. Sprawdziliśmy naszą wiedzę na temat Świąt Bożego Narodzenia. Zabawa miała formę quizu, który rozwiązywaliśmy w grupach. Obdarowaliśmy się także drobnymi upoinkami.Później był konkurs karaoke na najlepiej wykonaną piosenkę świąteczną ,a na koniec gry planszowe,szachy i inne formy integracji stolikowej.

Wszyscy wychodziliśmy z klasy w dobrych nastrojach w oczekiwaniu na święta w gronie rodzinnym.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i korzystając z okazji życzę wszystkim zdrowych i spokojnych świąt 🎄😊

Opracowała: Paulina Tórz

Skip to content