Wrzesień w klasie 3c

W tym miesiącu obchodząc Święto kreatywności – czyli Dzień Kropki – klasa 3c wykonała prace plastyczne na bazie odrysowanych wcześniej okrągłych przedmiotów. Dzieci oczywiście poradziły sobie wyśmienicie, odwracając kartkę na wszystkie strony, każdy dopatrzył się w swoim wzorze pomysłu na dalszy rysunek. Witając jesień dzieci bawiły się przyklejając zebrane wcześniej kolorowe liście na szablonach dyń. Nie mogło również zabraknąć zabawy kasztanami i wykonania „Kasztaniaków”. Ze zgromadzonych kasztanów, żołędzi, szyszek, jarzębiny, nasion klonu powstała przepiękna wystawa zwierzątek, postaci i różnych magicznych stworków. Miesiąc zakończył się rozdaniem słodkich upominków chłopcom z okazji ich święta.