Wyniki konkursu „Mój robot ze snów”

Zadania manualne dla naszych uczniów są znakomitym sposobem zaprezentowania swoich talentów i kreatywności. Prace dostarczone na konkurs „Mój robot ze snów” po raz kolejny potwierdziły fakt, że po szkolnych korytarzach przemieszczają się artyści godni Akademii Sztuk Pięknych. Jury stanęło przed niecodziennym wyzwaniem wyłonienia spośród licznie dostarczonych dzieł, dziesięciu tych, których autorzy zostali zakwalifikowani do etapu ogólnopolskiego. Laureaci konkursu z rąk pani wicedyrektor Małgorzaty Tabaczki otrzymali dyplomy z wyróżnieniem oraz symboliczne upominki ufundowane przez Radę Rodziców prężnie działającą przy naszej szkole.

Jesteśmy dumni z naszych artystów. Gratulujemy sukcesu i mocno trzymamy kciuki za dalszy przebieg wydarzeń.

Zapraszamy do galerii zdjęć i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach inicjowanych w murach naszej placówki.

Organizatorki konkursu:

I. Biernacka. M. Kołacka, Ż. Tórz

Skip to content