Wyniki konkursu plastycznego „Osterkarte”-10.04.2023

Konkurs plastyczny „Osterkarte” dla klas 7-8 z języka niemieckiego na najpiękniejszą kartkę wielkanocną spotkał się jak zawsze z bardzo dużym zainteresowaniem 🙂

W tym roku wpłynęło aż 25 pięknych prac. Wszystkie kartki były bardzo ciekawe i oryginalne. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Jednak można było wybrać tylko 3 najlepsze prace. Do grona laureatów należą: Damian Gurtat (klasa 8b) 1 miejsce, Julia Krawczyk (klasa 8c) 2 m-ce oraz Gabrysia Siejak (klasa 8a) 3 m-ce. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Iga Grzywarczyk (kl.8d), Wiktor Bąkowski (kl.8a) oraz Marysia Białas (kl.8c). Zwycięzcom gratuluję a wszystkim uczestnikom dziękuję za wzięcie udziału i zapraszam do kolejnych „polsko-niemieckich” konkursów 😊

Zapraszam również do obejrzenia galerii z pięknymi pracami naszych uczniów

Organizator :   Paulina Tórz

Skip to content