Zawody gminne w  Piłce Ręcznej 24.01.2023r.

Dnia 24.01.2023 r. w Kamionkach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej – Igrzyska Dzieci (klasy 4-6). Nasza szkolna reprezentacja wywalczyła 2 miejsce. W turnieju odnieśliśmy 3 zwycięstwa i tylko raz schodziliśmy z boiska pokonani. Warto dodać, że zawody sportowe stały na wysokim poziomie, a mecze były bardzo wyrównane. Uczniowie naszej szkoły pokazali ducha walki i spore zacięcie sportowe. Cieszymy się bardzo z tegorocznego osiągnięcia i jesteśmy zadowoleni z postawy naszych reprezentantów. Całe zawody przebiegały w przyjaznej atmosferze i duchu FAIR PLAY. 

Naszą szkołę reprezentowali: Oliwier Toboła, Jędrzej Szofer, Igor Bykowicz, Piotr Walewski, Mateusz Niemier, Aleksander Szmechel, Tymon Pioterek, Stanisław Żelazny, Bartosz Szafoni oraz Oliwier Cielewicz.

Opracował: Filip Soboń

Skip to content