Zawody w Unihokeju.

Dnia 10.10.2022r. nasza reprezentacja szkolna klas 8 brała udział w zawodach sportowych w Unihokeju. Zawody odbywały się w pobliskiej szkole w Kamionkach. W zawodach braliśmy udział w dwóch kategoriach: chłopacy oraz dziewczyny. Nasza żeńska reprezentacja zajęła 3 miejsce. Chłopacy również uplasowali się na najniższym stopniu podium. Poziom zawodów był na bardzo wysokim poziomie. Podczas meczów nasze drużyny godnie reprezentowały naszą szkołę i pokazały wielką wolę walki. 

Naszą szkołę reprezentowali:

Zespół dziewczyn: Patrycja Kilanowska, Nina Mieniok, Kujawa Martyna, Warzybok Wiktoria, Gorwa Bianka, Kuberacka Aleksandra, Żelazna Hanna, Gruszczyńska Julia oraz Andrzejewska Julia.

Zespół chłopaków: Miara Mateusz, Szymański Mateusz, Joachimiak Filip, Krześ Jędrzej, Rauk Dawid, Mydlarz Mikołaj, Wesołek Kacper, Bąkowski Wiktor oraz Konatkowski Jan. 

Autor:

Filip Soboń

Skip to content