1a i 1c Akcja charytatywna – Kartki świąteczne dla mieszkańców DPS w Psarskim

“Każdy ma coś, czym może podzielić się z innymi” – ta myśl towarzyszyła uczniom klas 1a i 1c podczas grudniowych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Każdy z nas miał marzenia związane z prezentami pod choinkę, ale postanowiliśmy zastanowić się również nad tym, czego potrzebują inni. Wspólnie uznaliśmy, że samotność jest najgorszym uczuciem, które mogłoby nas spotkać w święta. Postanowiliśmy, że w tym roku wykonamy kartki świąteczne dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Psarskim. Jeśli tyle samo wzruszeń towarzyszyło mieszkańcom DPS, co nam list otrzymany od nich, to warto było poświęcić każdą minutę lekcji na przygotowania.

Szczęśliwego Nowego Roku życzą uczniowie klas 1a i 1c z nauczycielami: Weroniką Janicką i Karoliną Majchrzak. 

Skip to content