Andrzejki klasa 3a 30.11.2022 r.

W środę 30.11.2022 r. odbyły się nasze klasowe andrzejki. Według dawnych wierzeń ten dzień miał magiczną moc, gdyż uchylał wrota do nieznanej przyszłości. Również i my chcieliśmy dowiedzieć się, co nas czeka za kilkanaście lat. 
Dzięki wróżbom chłopcy mogli poznać imię przyszłej wybranki, a dziewczynki – imię przyszłego wybranka. Dzieci podczas tańca z balonami sprawdzali swoją umiejętność koordynacji i zgrania. W przebitych balonach znalazły wróżby, które mówiły co ich czeka w przyszłości. Puszczając słomki na wodzie dowiedzieli się z kim czeka ich wielka przyjaźń a rzucając monetę przez plecy do miski dowiedzieli się czy spełni się ich marzenie. Imprezie towarzyszyło wiele radości i śmiechu. Na koniec czekał słodki poczęstunek.

Opracowała: Arleta Rauk

Skip to content