Balik karnawałowy 3c i 3d

Podczas karnawału odbył się balik zaprzyjaźnionych klas 3c i 3d. Była to szalona, pełna wrażeń, kolorów i dźwięków zabawa. W pięknie udekorowanej auli szkoły pojawiły się postacie z bajek. Można było zobaczyć wróżki, królewny, batmanów, piłkarzy, bohaterów z książki o Harrym Potterze, a nawet postać z klocków Lego. Podczas pląsów i tańców wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dodatkową atrakcją były konkurencje sportowe na wesoło. W czasie przerwy uczestnicy uzupełnili swoje akumulatory przyniesionymi przez siebie przepysznymi przekąskami i pełni sił powracali do wspólnej zabawy. Kiedy czas imprezy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały aulę. Bal umożliwił wszystkim uczestnikom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych balowych strojów.

opracowały wychowawczynie: Agnieszka Rzońca-Tomczak i Elżbieta Kubicka

Skip to content