Balik karnawałowy 3e

„Balik karnawałowy” to długo oczekiwana atrakcja dla każdego ucznia. Wydarzenie to jest okazją do wcielenia się w kogoś, kim chciałoby się być. Czasem zamieniamy się w postaci bajkowe czy filmowe, a czasem swoim przebraniem informujemy uczestników zabawy o swoich planach na przyszłość. Tak też było i w tym roku, 26 stycznia. W czwartkowe popołudnie, na auli naszej szkoły, podczas zorganizowanego balu można było spotkać: królewny i królewiczów, rycerzy i policjantów, Spider-mena, Szturmowca z „Gwiezdnych wojen”, żabę, dziewczyny z „Dzikiego Zachodu”, Hinduskę, piłkarza, myszkę, wojownika Ninja oraz żołnierzy wojsk obrony terytorialnej. Największym powodzeniem cieszyła się jednak postać Wednesday Addams, bohaterki popularnego serialu telewizyjnego, za którą przebrała się zdecydowana większość uczennic. Ta miła tradycja przebierania się sprawiła wszystkim niesamowitą przyjemność, a tańce w rytm ulubionej muzyki dostarczyły każdemu z uczestników pozytywnych emocji i przeżyć.

Opracowała M. Kołacka 

Skip to content