Balik w oddziale przedszkolnym

Jak co roku, karnawał w naszej szkole to bale przebierańców organizowane w młodszych klasach – atrakcje bardzo lubiane i wyczekiwane przez dzieci. Kolorowe stroje, zabawy ruchowe oraz skoczna muzyka królowały więc podczas baliku w zerówce, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych.

Opracowała: M. Kołacka

Na zdjęciu widać kolaż kilku scen z zabawy karnawałowej dla dzieci. W centrum uwagi są dzieci przebrane w różnorodne kostiumy, takie jak księżniczki, zwierzęta i postacie z bajek, tańczące i bawiące się w jasno oświetlonym pomieszczeniu, które wygląda na salę przedszkolną. Obrazy są otoczone kolorowymi grafikami konfetti i maskami karnawałowymi, a także napisem po polsku, który brzmi: "Jak karnawał to karnawał! Były tańce i świetna zabawa"