Konkurs matematyczny „Leon”

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Zintegrowanym oraz uczniów klas 1-8 Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Leon”. Regulamin konkursu znajduje się na stronie:  Konkursy Przedmiotowe Leon | Warunki Uczestnictwa (leon-konkursy.pl)

Celem ogólnopolskiego testu zintegrowanych sprawności jest sprawdzenie umiejętności polonistycznych, przyrodniczych oraz matematycznych.

Celem testu matematycznego jest sprawdzenie umiejętności ścisłych uczniów oraz zachęcenie do rozwijania pasji matematycznych i samodzielności, odkrywania ukrytych talentów oraz rozwinięcia nawyku twórczego i logicznego myślenia.                                                   

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie ucznia do 6.03.2024 r. u organizatorów oraz uiszczenie opłaty w wysokości 15 zł.

Konkurs zostanie przeprowadzony między 25 – 27.03.2024 r.

Przykładowe testy oraz regulamin pod poniższym linkiem:  Konkurs Przedmiotowy Leon | Przykładowe Testy (leon-konkursy.pl)

Organizatorzy: Arleta Rauk, Agnieszka Bartkowiak, Ewelina Cholewa

Skip to content