Czym jest kolęda?

Dzieci z grupy „0” na ostatniej religii poznały na czym polega wizyta duszpasterska – kolęda i jakie przedmioty, należy do niej przygotować. Dzieci ustawiły krzyż oraz świeczniki. Najwięcej radości sprawiło dzieciom pokropienie wodą święconą. Na koniec każde dziecko otrzymało obrazek z Matką Bożą i Dzieciątkiem Jezus.

Anna Stelmach

Na zdjęciu pięcioro uśmiechniętych dzieci siedzi na kolorowych krzesłach w przedszkolu. Za nimi widać ścianę ozdobioną edukacyjnymi plakatami i ręcznie robionymi dekoracjami.
Na zdjęciu widać trójkę chłopców siedzących na niebieskich i żółtych krzesłach w przestronnej i jasnej sali przedszkolnej. Po lewej stronie zdjęcia znajduje się biały stół z białym obrusem i srebrnymi świecznikami. W tle widoczna jest biała tablica i różne edukacyjne materiały na ścianie, w tym rysunki i dekoracje świąteczne z wizerunkami Mikołajów.
Na zdjęciu widać grupę siedmiorga uśmiechniętych dzieci, stojących w jasnym pomieszczeniu. Dzieci trzymają w rękach kartki z Matką Boską i małym Jezusem i stoją przy żółtym stole z białym obrusem, na którym znajdują się dwie srebrne świeczniki z białymi świecami. W tle widoczne są kolorowe dekoracje na oknach oraz polska flaga i inne elementy dekoracyjne.
Skip to content