Finał powiatu w futsalu.

Dnia 09.12.2022r. nasza reprezentacja szkolna klas 8 brała udział w zawodach sportowych w piłce nożnej halowej. Był to finał rozgrywek powiatowych. Zawody odbywały się w hali widowiskowo-sportowej w Stęszewie. W turnieju udział brało 5 szkół. W pierwszym meczu odnieśliśmy porażkę z SP Jeziorki. Jak się okazało, była to jedyna porażka tego dnia. W następnych meczach nasz zespół zagrał na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczą zwycięstwa ze szkołami z Tulec oraz Pobiedzisk oraz remis z drużyną z Suchego Lasu. Dzięki bardzo dobrej postawie turniej zakończyliśmy na drugim miejscu, co daje nam przepustkę do następnego etapu, a jest nim rywalizacja w etapie rejonowym. Postawa całego zespołu zasługuje na duże wyróżnienie, ponieważ zawodnicy zostawili wiele zaangażowana oraz woli walki przy tym prezentując wysokie umiejętności piłkarskie, co przełożyło się na bardzo dobry wynik

Naszą szkołę reprezentowali:

Miara Mateusz, Joachimiak Filip, Krześ Jędrzej, Rauk Dawid, Mydlarz Mikołaj, Szafoni Jakub, Nowacki Aleksander oraz Cezary Wlazły.

Filip Soboń

Skip to content