GMINNE ZAWODY W UNIHOKEJA – IGRZYSKA DZIECI

Dnia 10.10.2023 r. we Wtorek odbyły się Gminne zawody sportowe w Unihokeja. Tego dnia nasza reprezentacje dziewczyn i chłopców udała się do Radzewa, gdzie rywalizowały z gospodarzami turnieju SP Radzewo oraz szkołą z Kamionek. Przeciwnicy okazali się tego dnia bardzo mocni pokonując nasze zespoły. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w obu kategoriach i otrzymaliśmy pamiątkowe medale. Postawa naszych uczniów była na najwyższym poziomie, a zaangażowanie i waleczność doceniona przez kibiców.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczyny: Weronika Biadała, Julia Bykowicz, Maja Grzembowska, Olga Kazyaka, Michalina Nowicka, Aniela Paluch, Iga Święch oraz Kaja Tomczak.

Chłopacy: Igor Bykowicz, Adrian Dobiecki, Maksym Kuberacki, Dominik Łakomy, Mateusz Niemier, Tymon Pioterek, Aleksander Szmechel oraz Szymon Węglarz.

Opracował:
Oskar Stankowiak

Skip to content