Jasełka klas 0-3

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy i magiczny, pełen radości i miłości. O taką świąteczną atmosferę  w tym roku zadbały dzieci z klas 0a, 2b i 3e z wychowawczyniami, które w środę 21grudnia, zaprezentowały swoim rodzinom, a  czwartek 22 grudnia całej szkolnej  społeczności, przygotowywane od kilku tygodni „Jasełka bożonarodzeniowe”.  Podczas występu dzieci  przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma pięknymi kolędami. Scenografia nawiązująca do miejsca narodzin dzieciątka oraz stroje uczniów były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Za swoje występy otrzymali gromkie brawa od publiczności oraz wyrazy uznania i podziękowania. Było to  niezwykłe przeżycie zarówno dla aktorów, nauczycieli, uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Zwieńczeniem były życzenia świąteczne i noworoczne skierowane przez Panią dyrektor Ewę Kaletę do dzieci i pracowników placówki. Wszystko to sprawiło, że w szkole zapanował uroczysty i nastrojowy klimat.

Agnieszka Szary

Skip to content