Zawody warcabowe

7 lutego br. uczniowie z klas 7 i 8 wzięli udział w zawodach warcabowych w kórnickim Domu Integracji Międzypokoleniowej, do kolejnego etapu awansowali Zofia Augustyniak, Gabriel Przybyłek, Maja Doniec.

Jan Borczyk

Na zdjęciu widoczna jest grupa pięciu młodych osób stojących w jasnym pomieszczeniu z dużymi oknami w tle. Są ustawieni w linię, przed banerem promującym Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Wieża" Pionier Ostrów Wielkopolski. Dwóch chłopców po lewej stronie nosi ciemne bluzy, środkowy chłopiec jest ubrany w czarną bluzę z logo, dziewczyna po prawej stronie ma na sobie różową bluzę, a ostatnia osoba na zdjęciu, po prawej stronie, ma na sobie niebieską koszulę w kratę i białe buty. Wszyscy patrzą w stronę kamery z neutralnymi wyrazami twarzy.