Konkurs plastyczny „Familienbaum” 

Konkurs plastyczny „Familienbaum” dla klas 7-8 z j. niemieckiego na najpiękniejszy plakat z drzewem genealogicznym został właśnie zakończony. 

Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Łącznie dostarczono aż 10 plakatów z pięknymi drzewami genealogicznymi !!! Wszystkie prace były bardzo ciekawe i oryginalne. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Jednak można było wybrać tylko 3 najlepsze prace. Do grona laureatów należą: Julia Andrzejewska (klasa 8d) 1 miejsce, Maciej Trybulski (kl.8a) 2 m-ce oraz Wiktor Bąkowski (kl.8a) 3 m-ce. Oprócz tego wyróżnione zostały prace: Majki Ruszczyńskiej, Zuzanny Zimowskiej oraz Zosi Augustyniak.

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału i zapraszamy do kolejnych  „polsko-niemieckich” konkursów 🙂 Organizator:Paulina Tórz 

Skip to content