„KUP PAN SZCZOTKĘ”

W dniach od 14 września do 5 października br. zwróciliśmy się do wszystkich chętnych z apelem o udział w akcji charytatywnej „KUP PAN SZCZOTKĘ” prowadzoną przez fundację pomocy humanitarnej REDEMPTORIS MISSIO. W naszej szkole po raz szósty przeprowadziliśmy zbiórkę, by wraz z fundacją wesprzeć afrykańskie dzieci uczęszczające do misyjnych szkół i przedszkoli. 

Powyższe dary zbierane były w holu naszej szkoły w koszu przy plakacie informującym o akcji charytatywnej. W tym roku, dzięki Waszemu wsparciu, zebraliśmy jeszcze więcej! Uczniowie znowu pokazali dobre serce!  
Zebraliśmy: 
-509 szczoteczek do zębów, 
-199 past do zębów, 
-4 płyny do płukania; 
Dziękujemy raz jeszcze za wielki odzew i wsparcie! 
Koordynator akcji: Tórz Paulina, 
Współorganizatorzy: Tomczak- Rzońca Agnieszka, Anna Stelmach

Skip to content