Laureat kuratoryjnego konkursu „Science Lubię To!”

W dniu 04.03.2023 r. na Wydziale Biologii UAM Poznań odbył się finał konkursu „Science Lubię To!”, w którym uczniowie, którzy awansowali do ostatniego etapu konkursu, zmierzyli się z zagadnieniami z biologii, chemii oraz geografii. Uczeń naszej szkoły, Maksymilian Langner z klasy 8b został laureatem i zajął 3 miejsce. Serdeczne gratulacje i podziękowanie za godne reprezentowanie naszej szkoły! W oczekiwaniu na wyniki konkursu wszyscy uczniowie uczestniczyli w wykładach przygotowanych przez pracowników Wydziału Biologii i Chemii. Pierwszy wykład „Social media w świecie zwierząt” został przeprowadzony przez dr Jakuba Szymkowiaka, a kolejny pt. „Maria Skłodowska-Curie – zakochana w nauce” prowadzony był przez prof. UAM dr hab. Tomasza Pospiesznego. Oba spotkania były niezwykle interesujące. Serdecznie dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Arkadiusz Dobosz, Agnieszka Półchłopek

Skip to content