„Majowe Kapliczki”

Uczniowie klas pierwszych na lekcji religii wykonali samodzielnie przepiękne Kapliczki dla Matki Bożej, której szczególnie poświęcony jest miesiąc maj. Dzieci zabrały kapliczki do swoich domów, aby przypominały im o codziennej modlitwie o jaką dzieci prosi Matka Boża.

Dwa zdjęcia grupowe młodszych uczniów w klasie szkolnej. Na lewym zdjęciu dzieci stoją i siedzą wokół biurka w klasie, pokazują kolorowe prace plastyczne. W tle widać tablicę i ścianę pełną edukacyjnych plakatów. Na prawym zdjęciu dzieci stoją w dwóch rzędach, uśmiechnięte, również trzymają prace plastyczne. Tło to tablica i plakaty.
Dwa zdjęcia grupowe młodszych uczniów siedzących na podłodze w klasie. Na lewym zdjęciu dzieci siedzą na dywanie i trzymają prace plastyczne, uśmiechając się do kamery. W tle widoczne są kolorowe dekoracje na ścianie. Na prawym zdjęciu dzieci są ustawione w dwa rzędy, siedzą i niektóre z nich klęczą, pokazując prace plastyczne, z podobnym tłem kolorowych dekoracji.