Tydzień Biblijny w naszej Szkole.

W naszej Szkole odbyła się druga edycja „Tygodnia Biblijnego”. W tym roku dzieci i młodzież kontynuowała przepisywanie fragmentów Ewangelii  do „Księgi Słowa Bożego”. Każdy z uczniów mógł także „poczęstować” się cytatem z Pisma Świętego.

Nowością była akcja „Poszukiwacze Bożego Słowa” , która polegała na wylosowaniu 6 adresów biblijnych, następnie odszukaniu ich w Piśmie Świętym i zapisaniu na przygotowanej kartce. Chętnych nie brakowało:) Wszystkim dziękujemy za udział!:)

Organizatorzy: p. Anna Stelmach, Monika Czubanowska

Pierwsze zdjęcie (górne lewe i górne prawe):
"Dwa zdjęcia dzieci uczestniczących w zajęciach szkolnych związanych z Tygodniem Biblijnym. Na pierwszym zdjęciu dziewczynka w jasnoniebieskim swetrze siedzi przy biurku obok plakatu z ptasimi piórami i eksponatów naukowych. Na drugim zdjęciu dziecko w czarnej bluzie stoi przy podobnym biurku, również otoczony edukacyjnymi materiałami."

Drugie zdjęcie (dolne lewe):
"Zdjęcie czwórki dzieci pokazujących paski z cytatem biblijnym, które trzymają w rękach przed sobą. Dzieci, trzy dziewczynki i jeden chłopiec, mają poważne wyrazy twarzy, co sugeruje koncentrację na zadaniu."
Skip to content