Misyjna Walentynka

W naszej szkole w dniu 5 lutego została zorganizowana kolejna edycja „Misyjnej Walentynki”. Nasi uczniowie rozprowadzali lizaki serduszka podczas lekcji i przerw. W tym roku wsparliśmy Dzieci niewidome w Indiach z Ośrodka  Iyothi Seva w Nongbah – Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów.                       

Celem akcji jest wprowadzenie w życie przykazania miłości bliźniego, na które nasi uczniowie odpowiedzieli gorącymi sercami i ogromnym zaangażowaniem.  Z każdą godziną lizaków było coraz mniej, a w naszych puszkach przybywało coraz więcej.

Uzbierano kwotę 1712,70

Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję „Misyjnej Walentynki” już za rok:)

Katechetki Monika Czubanowska, Anna Stelmach

Kolaż trzech zdjęć w różowych ramkach. Na górnym zdjęciu dwie młode dziewczyny i kobieta uśmiechają się do kamery, każda trzyma lizaka w kształcie serca. Na środkowym zdjęciu troje dzieci i dorosły wchodzą w interakcje wokół stołu z papierami i słodyczami. Na dolnym zdjęciu troje dzieci i dorosła osoba siedzą na ławce, a dzieci trzymają słodycze.
Kolaż trzech zdjęć w różowych ramkach. Na górnym zdjęciu dziewczynka w białej bluzce podaje dorosłej osobie coś małego. Na środkowym zdjęciu młoda dziewczynka w różowym płaszczu trzyma lizaka w kształcie serca. Na dolnym zdjęciu dorosła osoba i dziecko stoją przy stole z czerwonym obrusem, na którym leżą lizaki i inne słodycze.
Kolaż trzech zdjęć w różowych ramkach. Na górnym zdjęciu widać dziecko w czerwonej czapce podającego coś w stronę dorosłego. Na środkowym zdjęciu chłopiec w okularach odbiera mały przedmiot od dorosłego. Na dolnym zdjęciu młody chłopiec rozpakowuje coś, stojąc obok znaku ostrzegającego o śliskiej podłodze.
Skip to content